вимкнути дудлвключити дудл
ПРАКТИКА БЕЗПЕКИ БІЗНЕСУ
Володимир Рудниченко
молодший партнер
Послуги
 • Внутрішні і зовнішні розслідування
 • Оцінка кримінально-правових ризиків
 • Compliance-процедури
 • Припинення фактових виробництв
 • Захист інтелектуальної власності в рамках кримінальної справи, а також IT-сфери.
 • Адвокатський захист – представництво інтересів
 • Зняття арештів з рахунків, майна
 • Повернення вилученого майна
 • Правовий аудит ризиків у компанії
 • Навчання персоналу алгоритмам правової безпеки
 • Підготовка публічної позиції в конфліктах із правоохоронними органами

Цього року мені не треба було вести щоденник. Увесь мій рік відбитий у протоколах обшуків і допитів. Бізнес відчував колосальний тиск. Але я вірю у зміни на краще. Стара система помалу ламається. Увесь рік ми працювали над законодавчими ініціативами, які, сподіваюся, приймуть у 2016 році.

А доки держава продовжує занадто поступально і вдумливо проводити реформи, ми завжди готові стати на захист бізнесу. Бажаю, щоб наступного року ви дізнавалися про обшуки тільки з наших колонок і набагато рідше.

Опис практики

Ми відрізняємося від класичної кримінальної практики, яка націлена на роботу в суді. Допит свідків, дебати, оцінка доказів – усе це ми вміємо, але наш пріоритет інший.

Ми спеціалізуємося на захисті клієнтів у ситуації існування кримінального провадження, як проти клієнта, його працівників, так і на його користь.

Словосполучення «безпека бізнесу» ми розуміємо вкрай широко. Це і навчання співробітників, і вибудовування служби безпеки, і протидія внутрішнім та зовнішнім ризикам компанії, і проведення внутрішніх розслідувань, і пошук активів, і недопущення конфіскації майна та накладення арештів, і, власне, захист від обвинувачення.

Ми готові допомогти клієнту вночі й у вихідні, вміємо входити в приміщення, де проводиться обшук, і знаємо слова, які можуть присікти незаконний допит. Ми віримо лише в обвинувачення на підставі законно зібраних доказів, що надає нам достатньо інструментів захисту клієнта та впевненість у перемозі.

Для максимального захисту клієнтів від неправомірних дій правоохоронні органи ми створили мобільний додаток Juscutum Legal Alarm. Це тривожна кнопка. Після її натиснення ми отримуємо ваші координати, що дозволяє уникнути безглуздого спілкування з правоохоронцями. Ми точно знаємо де ви та зможемо вас знайти і захистити.

Окремим блоком захисту бізнесу є правова допомога потерпілим від кримінального правопорушення. Наші адвокати володіють великим досвідом ініціювання та супроводження кримінальних проваджень де компанія/власник бізнесу є жертвою незаконних дій власних працівників або контрагентів, забезпечуючи належне розслідування та стягнення збитків. Сьогодні органи правопорядку не в змозі виконати завдання, за якими до них приходить потерпілий, і ми готові зробити це замість них і робимо це краще.

Ми проповідуємо комплексний підхід у наданні допомоги клієнту, не обмежуючись досвідом та експертизою лише у кримінальному процесі. Ми не думаємо і не діємо за стандартом. Ми знаємо про що думає слідчий, знаємо больові точки правоохоронних органів та робимо свою роботу ефективно.

  

Послуги

·         Представництво потерпілого під час розслідування (як внутрішнього, так і зовнішнього)

·         Допомога у відшкодуванні збитків, спричинених злочинними діями

·         Захист підозрюваного/обвинуваченого

·         Допомога клієнту під час слідчих та інших процесуальних дій

·         Мінімізація та уникнення негативних наслідків обшуків, арештів та вилучення активів (зняття арештів, повернення вилученого майна, тощо)

·         Внутрішні корпоративні розслідування (оцінка ризиків, аудит правопорушень, впровадження систем боротьби з шахрайством, тощо)

·         Підготовка персоналу алгоритмам правової безпеки (опис процесів, проведення тренінгів, практикумів, тощо)

·         Консультування з питань кримінального, антикорупційного права, адміністративних правопорушень