вимкнути дудлвключити дудл
ПРАКТИКА МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ
Максим Греков
бізнес-партнер
Послуги
  • Консультування з питань діяльності іноземних компаній, вибору юрисдикції, бізнесу та персональної міграції
  • Підготовка засновницьких реєстраційних документів, меморандумів, угод акціонерів згідно із законодавством вибраної юрисдикції
  • Супровід реєстрації компаній за кордоном
  • Адміністративний та юридичний супровід іноземних компаній
  • Послуги довірчого управління
  • Супровід відкриття корпоративних та особистих банківських рахунків за кордоном
  • Комплексна правова підтримка бізнесу

Цей рік став для мене часом істотних змін, як в особистому, так і у професійному відношенні. Ми прийняли рішення об’єднатися з юристами команди Juscutum. І новий рік стане для нас роком спільного розвитку та вдосконалення.

Світ не перестає мінятися – міняються люди, устої, закони. Міжнародні організації вводять нові вимоги і правила, посилюють тиск на банки і “райські” юрисдикції. Те, що раніше було конфіденційним і непорушним, наприклад, банківська таємниця, власність бенефіціара, тепер підлягає декларуванню. Бізнес стоїть на порозі нового життя.

Ми не вміємо передбачати майбутнє на кавовій гущі, але за допомогою глибокої аналітики постараємося завчасно інформувати вас про майбутні зміни у законодавстві інших юрисдикцій. Ми не будемо боротися з новими правилами і законами, але знайдемо можливості використати їх із користю для наших клієнтів.

Нехай новий рік принесе вам удачу і нові перспективи!

Опис практики

Логічно, що більшість юристів в Україні консультують в основному за українським законодавством. А український бізнес може і повинен розвиватися також і за межами країни. Кожен раз звертатися до зарубіжних консультантів досить складно – їх не завжди легко зрозуміти, їх важко знайти, до того ж, вони не знають тонкощів нашого законодавства.

Сьогодні для українського бізнесу існує маса перешкод для роботи за кордоном, починаючи від складної дозвільної системи та закінчуючи необхідністю отримання ліцензії для інвестування за кордон. Все це обмежує український бізнес територією своєї країни, що суперечить сучасним глобальним тенденціям розвитку ринків. Для того, щоб допомогти бізнесу розвиватися в інших країнах, ми заснували практику міжнародного бізнес-адміністрування. Фахівці цієї практики володіють повною юридичною картиною, необхідною для роботи бізнесу за межами України.

Ця практика не просто консалтинг. Ми допомагаємо розібратися в юрисдикції країни, де планується вести діяльність, налагодити робочі процеси за кордоном і управляти ними. Наша робота будується на моделі персонального асистента. Ми консультуємо та забезпечуємо іноземну складову бізнесу: від передачі документів до організації зустрічей з представниками банків, юридичних і аудиторських компаній. При цьому основним принципом є повна конфіденційність інформації клієнта.

Бути персональним асистентом клієнта означає для нас забезпечити максимально зручні умови роботи клієнта у правовому полі поза Україною. Ми постійно моніторимо чинне законодавство та попереджаємо клієнтів про зміни в юрисдикціях, що їх цікавлять. При цьому найважливішими критеріями сервісу для нас є упевненість і комфорт клієнта.

Вивчати та аналізувати право відразу декількох країн – це окрема та дуже цікава сфера, що дозволяє бачити карту світу у багатовимірному форматі. З клієнтами я говорю не лише про співвідношення корпоративних і податкових переваг юрисдикцій та їх конвенцій, але й намагаюся консультувати, ґрунтуючись на знанні міжнародних політичних та економічних процесів. Я розумію, що клієнтам не потрібна чисто теоретична консультація з витягами із законодавства різних країн, тому ділюся своїми знаннями з різних сфер життя. Я можу бути суб’єктивною в цих питаннях, але це – моя професійна суб’єктивність.