вимкнути дудлвключити дудл

Подружжя Білоцьких стало новими бізнес-партнерами Juscutum

До адвокатського об’єднання Juscutum приєдналися ще два бізнес-партнера. Ними стали подружжя Білоцьких.

Адвокат, правозахисник з 15-річним досвідом Владислав Білоцький очолить практику IP в Juscutum. Керівництво практикою сімейного права візьме на себе Таїсія Білоцька, яка більше 10 років допомагає приватним клієнтам успішно врегулювати конфлікти.

Спеціалізація Владислава Білоцького – захист прав інтелектуальної власності. Член Ради адвокатів Києва, голова Комітету адвокатської практики НААУ, глава представництва НААУ в Мексиканських Сполучених Штатах. У бекграунді нового бізнес-партнера Juscutum – управління власним адвокатським бюро і партнерство в Berylstone. Статус адвоката Владислав отримав в 2009 році. У 2005 році – диплом юриста Національної академії державної податкової служби України. У 2018 і 2019 роках був відзначений «Юридичною практикою» як один з кращих фахівців з IP-права. У 2019 році відзначений найвищою нагородою Національної асоціації адвокатів України – орденом «Видатний адвокат України», в 2018-му – почесним знаком НААУ.

Серед клієнтів Владислава Playboy Ukraine, шоумен і продюсер Олексій Дурнєв, поет і автор популярних пісень «Плакала», «Свята» Сергій Седрік Локшин, ресторатор і співак Михайло Кацурін, «Кімберлі Кларк Україна», «Нутриція Україна», «Еко Снек» ( ТМ Bob Snail).

Компетенція Таїсії Білоцької – сімейне і трудове право. Протягом 2010-2013 років Таїсія брала активну участь в імплементації європейського законодавства. З 2017 року здійснює адвокатську діяльність. Спеціалізується на захисті приватних клієнтів і врегулюванні сімейних спорів. У 2012 році закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Член Ради Комітету UNBA NextGen. Нагороджена подяками НААУ за внесок в розвиток адвокатури в Україні в 2018 і 2019 роках.

За останні пів року до адвокатського об’єднання Juscutum виявили бажання приєднатися чимало амбітних фахівців. Серед останніх, хто поповнив ряди бізнес-партнерів Juscutum, стали Максим Греков і Марина Томаш. Максим Греков очолив практику міжнародного бізнесу. Марина Томаш – практику податків та бухгалтерського супроводу.

Юридична практика