вимкнути дудлвключити дудл

Підсумки: 23 жовтня адвокати АО “Юскутум” провели тренінг «Безпека компанії та її посадових осіб. Практичний досвід проходження правоохоронних та фіскальних перевірок»

23 жовтня в Києві адвокати АО “Юскутум” Денис Овчаров і Андрій Фомічов провели тренінг у рамках Всеукраїнської мережі практикумів Компанії “ЛІГА: ЗАКОН” на тему: «Безпека компанії та її посадових осіб. Практичний досвід проходження правоохоронних та фіскальних перевірок».

У ході заходу були розглянуті питання повноважень правоохоронних та фіскальних органів під час проведення перевірок, підстави для їх проведення, а також наслідки недопуску представників органів на територію. Окрім того, будуть розглянуті питання, пов’язані з проведенням вилучення (тимчасового доступу до речей та документів) і обшуку. Розгляд питань супроводжувався практичними заняттями, що дають корисні навички спілкування з правоохоронними та фіскальними органами.

Серед учасників були власники бізнесів, керівники компаній, юрдепів і служб безпеки, головні бухгалтери, які навчилися коректно реагувати на запити перевіряючих, орієнтуватися в кризових ситуаціях, визначати правильну модель поведінки під час перевірки, і найголовніше – мінімізувати ризики та запобігти можливим негативним наслідкам для компанії та її менеджерів.

Лектори:

Денис Овчаров, адвокат, партнер практики правової безпеки бізнесу АО «Юскутум».

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: Вирішення спорів, конфліктів з контролюючими, правоохоронними та іншими органами

ДОСВІД:

Денис Овчаров, маючи більш ніж 10-річний досвід юридичної практики, є сьогодні провідним фахівцем у справах про економічні злочини. Денисом розроблені спеціальні покрокові інструкції для бізнесу, як поводитися під час перевірок, обшуків, допитів. Працює з найбільшими компаніями як на українському ринку, так і на міжнародному. В рамках Pro Bono вів справу координатора Врадіївського руху Василя Любарцев по боротьбі за його законні права проти свавілля міліції. Зараз входить в координаційну робочу групу з правового супроводу постраждалих журналістів на вул. Банковій, а також в робочу групу з повернення повноважень Верховному Суду України.

Правова безпека бізнесу – окрема сфера адвокатської практики, спрямована на боротьбу з ризиками порушення кримінальних справ, поряд з оперативним реагуванням на вже виниклі проблеми з правоохоронними органами, – вважає Денис Овчаров. 

Андрій Фомічов, адвокат, керівник практики податкового права АО «Юскутум».

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: вирішення спорів з податковими та митними органами, консультування на податкову тематику, податкова адвокатура

ДОСВІД:

Андрій Фомічов, маючи 10-річний досвід юридичної практики у сфері податкового права, займається представництвом інтересів та захисту законних прав у спорах з податковими (в т.ч. управління фінансових розслідувань) та митними органами. Досвід роботи включає ведення справ з відшкодування ПДВ, суперечок щодо застосування та використання загальної та спрощеної систем оподаткування, скасування рішень про донарахування податкових зобов’язань.

Як податковий адвокат Андрій супроводжує кримінальні виробництва за економічними злочинами, такими як: ст. 209 “Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом”, ст. 212 “Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів” і ін. Приймає участь у розробці законопроекту про податковий компроміс.

“Галузь податкового права – найбільш затребувана в плані роз’яснювальної та правозастосовчої роботи, а її зближення і гармонізація з Європейськими законами зажадає ще більших консультацій і захисту платників податків”, – вважає Андрій Фомічов.