вимкнути дудлвключити дудл

Підписано трьохсторонній меморандум між Адвокатським об’єднанням «Юскутум», громадською організацією «Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого

Метою підписання меморандуму є співпраця та обмін інформацією і досвідом в межах відповідних функцій і повноважень сторін, здійснення практичної  діяльності у сфері забезпечення верховенства права, захисту прав і свобод людини і громадянина на основі рівноправності, взаємної вигоди дотримання загальноприйнятих норм і принципів.

У заході взяли участь: від Університету – перший проректор Ю.П.Битяк; від Асоціації випускників − перший заступник голови Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш та відповідальний секретар А.О.Булгаков; від Адвокатського об’єднання «Юскутум» − Д.Г.Овчаров та К.В.Проконова.

Перший проректор висловив вдячність гостям за згоду на співпрацю та підписання документу. «Сподіваюсь співпраця буде корисною для сторін, а в першу чергу – для студентів», – сказав  Юрий Прокопович.

Текстом меморандуму передбачено спільну участь у реалізації конкурсу зі стажування та можливого працевлаштування кращих студентів Університету.

Партнер практики правової безпеки бізнесу АО «Юскутум» Д.Г.Овчаров зазначив: «Ми готові власними силами допомагати молодим кадрам здобувати досвід та необхідні знання у різних сферах: кримінальне право, ІТ право, міжнародне право, спортивне право, судова практика для того, щоб сприяти розвитку молодих правників в Україні».