PARTNERSHIP
ЯК ПРАЦЮЄ БІЗНЕС-ПАРТНЕРСТВО?

Бізнес-партнерство в Juscutum - модель бізнесу, створена за принципом шерінгової економіки. Цей підхід можна порівняти з акселератором, що сприяє швидкому розвитку власного бізнесу. Ми збираємо під одним брендом сильне співтовариство експертів, допомагаючи юристам-підприємцям масштабувати свій бізнес, посилити персональний бренд експерта і вийти на новий професійний рівень.

Модель бізнес-партнерства презентована у травні 2020 року, успішно пройшла тривалий краш-тест на ефективність і життєздатність. Як юристи, ми прекрасно знаємо всю специфіку "дрібних шрифтів" в договорах. Тому партнерам, що приєдналася до команди експертів Juscutum, пропонуємо договір, в основі якого закладені абсолютно прозорі бізнес-відносини зростання. Ми створили ексклюзивну формулу нового бізнес-партнерства: проста математика, максимальна допомога з боку нашої команди і безперервна бізнес-синергія.
Юскутум
КОМПАНІЯ З УНІКАЛЬНОЮ ДЛЯ ЮРИДИЧНОГО РИНКУ БІЗНЕС-МОДЕЛЛЮ
Нова модель організації бізнесу надає бізнес-партнеру можливість працювати від імені Juscutum і користуватися його інфраструктурою, дотримуючись при цьому стандартів якості послуг компанії на юридичному ринку.

Ми залучаємо сильні команди практик, не втрачаючи при цьому звично високих стандартів якості послуг Juscutum.

Для юридичного бізнесу ми створили модель об'єднання бутиків. Ідея була покладена на математичну модель. Ми назвали це «бізнес-партнерство».

Основна його риса - чіткий розподіл обов'язків. Замість того щоб забирати у партнера левову частку виручки і вибудовувати систему уявної лояльності, ми визначаємо набір сервісів, який партнер отримує в Juscutum.

Для клієнтів мало що змінилося: ми як і раніше працюємо як юридична компанія. Але всередині все зовсім інакше. Ми набагато менше контролюємо практики, визначаємо кращих фахівців і даємо їм можливість на базі Juscutum розвивати свої власні бізнеси.

Артем Афян
Бізнес-партнерство в Juscutum - перехід від управління персоналом до ком'юніті-менеджменту. Бізнес-партнер рахує свою маржу, працюючи з основним офісом як з інфраструктурою, і впливає на вибір інших партнерів. Ця система - щось на зразок матриці зі свободою всередині, але досить жорстким каркасом. Вважаю, що на даний момент така система є найбільш перспективною.
КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР
МАЄТЕ ЧУДОВУ КОМАНДУ ТА ПІДТВЕРДЖЕНУ ЕКСПЕРТНІСТЬ, АЛЕ ДЛЯ БУРХЛИВОГО РОСТУ ПОТРІБНІ СУТТЄВІ ВИТРАТИ?

Партнерство Юскутум рішення для команд з харизматичним лідером та великим потенціалом зростання.
Що таке партнерство нового типу в Juscutum
ПАРТНЕРИ КОРИСТУЮТЬСЯ ОПЕРАЦІЙНОЮ ІНФРАСТРУКТУРУЮ КОМПАНІЇ ТА ОТРИМУЮТЬ РЕПУТАЦІЙНІ БЕНЕФІТИ
БУСТЕР ДЛЯ КОМАНД, ЩО МАЮТЬ ПОТЕНЦІАЛ
05
The name Juscutum comes from Latin words "jus" – "law" and
"scutum" – "a legionary shield".
01
Користування інноваційними рішеннями Компанії та офісом у історичному центрі Києва.
02
Повний бухгалтерський та HR-супровід напрямку роботи.
03
Функціонал маркетингу, що отримає партнер у Юскутум - стає значно вигіднішим аніж винаймати повну маркетинг-команду.