вимкнути дудлвключити дудл

Партнер АО «Юскутум» відвідав слухання про дотримання прав людини в Україні

12 червня 2013 у Верховній Раді відбулися парламентські слухання на тему «Стан дотримання прав людини в Україні». Участь взяли представники громадськості і фракцій парламенту, а також Омбудсмен з прав людини та Міністр юстиції України.

Усі виступи були спрямовані на аналіз неналежного забезпечення соціальних стандартів, проблем бідності та безробіття, наслідком яких є витік людських ресурсів за межі України, що, у свою чергу, негативно впливає на економічні, соціальні та демографічні процеси у країні.

Також повідомлялося, що реформування потребує судова система, силові відомства і прокуратура. Їх діяльність не повинна бути спрямована проти правозахисної діяльності громадських організацій, адвокатів та інших захисників прав наших громадян.

Варто відзначити, що не залишилася осторонь і наша Компанія, яка не перший рік займається Pro Bono проектами та захистом прав людини. Зокрема, на слуханнях був присутній Денис Овчаров, адвокат, партнер практики правової безпеки бізнесу АО «Юскутум». У рамках даної практики фахівці компанії впроваджують комплексні проекти з оптимізації структури бізнесу, підвищення його безпеки, безпечного володіння активами, правовий захист топ-менеджменту, документообігу підприємства, введенню режимів юридичного захисту інформації. На думку пана Овчарова підняті проблеми вкрай важливі, проте успіхи України в цьому питанні залишаються досить скромними.