вимкнути дудлвключити дудл

Олександр Паляничка виступив на бізнес-тренінгу “Як відкрити ресторан? Від мрії до успішного бізнес-проекту”!

5-6 жовтня у Києві пройшов бізнес-тренінг “Як відкрити ресторан? Від мрії до успішного бізнес-проекту!” Експерти ресторанного бізнесу ділилися з учасниками хитрощами про те, що необхідно знати, щоб зі своєї мрії створити унікальний перспективний проект.

У числі спікерів був юрист практики корпоративного права АО “Юскутум” Олександр Паляничка, який розповів, як відкрити та захистити ресторан, про реєстрацію бізнесу та юридичний супровід.

“Навіть під час кризи ресторанний бізнес розвивається і буде розвиватися, якщо знайти правильний підхід до питання його організації! У нашому семінарі ми максимально широко розкрили аспекти створення ресторанного бізнесу, зокрема, юридичні тонкощі його реєстрації, визначення бізнес-схеми, оподаткування, особливостей оренди приміщень і взаємовідносин із перевіряючими органами. Захід проходив в режимі діалогу за участю малої кількості слухачів. Подібна форма комунікації ще раз зарекомендувала себе як найбільш продуктивна. Слухачі динамічно обговорювали теми, ставлячи зустрічні питання, максимально глибоко занурюючись у матеріал” – відмітив О.Паляничка.

Презентація “Юридичний базис для рестратора-початківця”: