вимкнути дудлвключити дудл

Назар Поливка виступив на конференції “Медіаправо”

16 жовтня відбулася щорічна конференція “Медіаправо”, мета якої – обмін досвідом і створення практичних рекомендацій з найбільш актуальних питань медіаправа у галузі кіно і телебачення.

Спікерами конференції були українські практикуючі фахівці у цій галузі, представники влади та законодавчих органів. У їх числі виступив старший юрист АО “Юскутум” Назар Поливка.

У своїй філософсько-правовій презентації Назар пробував відповісти на питання: який же все-таки найбільш ефективний спосіб управління авторськими правами в цифрову еру.

“Існуюча система – це приклад антагонізму технологій та консервативної концепції авторського права. З точки зору правовласників розвиток інтернет технологій – це втрата контролю за поширенням об’єктів інтелектуальної власності. В якості альтернативи можна змістити акценти та приділити більше уваги розвитку ефективних систем монетизації контенту, а не обмеженню його поширення. Боротися з прогресом технологій безглуздо, треба брати їх в союзники та з їх допомогою розвивати інноваційні способи управління авторськими правами”, – відмітив старший юрист практики IT і медіа права АО “Юскутум” Назар Поливка.

Презентація “Колективне управління правами в епоху тотальної цифри”:

 

Довідка

Організатори конференції: Індустріальний телевізійний комітет – це професійне галузеве об’єднання провідних телеканалів і медійних агентств, що представляє інтереси телевізійної галузі України та піклується про захист своїх членів. Основною метою ІТК являється сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.