вимкнути дудлвключити дудл
Практика податків та бухгалтерського супроводу
Марина Томаш
Послуги
  • Аудит договірної бази та організації бізнесу на предмет податкових ризиків
  • Правовий супровід податкових перевірок
  • Податкова адвокатура
  • Захист інтересів платників податків у спорах із контролюючими органами
  • Повний бухгалтерський, податковий, кадровий аутсорсинг
  • Побудова індивідуальної податкової історії

Податкове право, незалежно від моєї особистої позиції, прагне піднести новорічні сюрпризи бізнесу. Причому, вони рідко приносять радість. Тому я хочу побажати стабільності. Не тої, про яку твердять політики, а звичайній людській упевненості у майбутньому. Спокійного очікування Нового року і безліч передумов для того, щоб будувати амбітні плани.

Напередодні свята я хочу нагадати, що радість – це благо, яке не оподатковується. Нехай його у вас буде у надлишку. А по усіх інших видах благ я з радістю надам вам консультації.

Опис практики

Податки – це найдавніший вид взаємин між людиною і державою. Про них є згадка навіть в Біблії. Людство довго звикало до того, що воно має добровільно розлучатися з певною частиною доходу для свого ж розвитку. Адже в ідеалі податки – це дороги, соціальні виплати, розвиток інфраструктури країни, зарплати тих професій, що не генерують видиму прибуток, але мегаважливі для розвитку соціуму, захисту території та багато іншого, що необхідно для суспільства.

Світ недосконалий, і ідеї далеко не завжди працюють так, як би хотілося. Однак, як показує статистика, країни, де оплата податків сприймається населенням як аксіома, мають більш розвинену інфраструктуру для задоволення таких простих потреб людини, як гарне харчування, безпечне життя, якісна медицина і освіта.

Ми намагаємося відійти від шаблонного консультування. Наше завдання – аудит ризиків і пошук способів реалізації нетривіальних бізнес-моделей. Для тих видів бізнесу, де немає спеціального законодавства, ми виробляємо правильні податкові рішення в межах загального законодавства.

Марина Томаш володіє 14-річним практичним досвідом у сфері оподаткування та бухгалтерського обліку, спеціалізується на питаннях податкових аудитів, надання методичної, консультативної підтримки щодо спірних питань оподаткування, надання рекомендацій щодо визначення підходів до підготовки та подання податкових декларацій до контролюючих органів, представництва інтересів клієнтів у відносинах з податковими органами.

Марина забезпечує проведення повної незалежної перевірки податкової звітності, перевірки відповідності операцій податковому законодавству з метою виявлення податкових ризиків і розробки ефективних пропозицій щодо їх оптимізації, а також відповідальна за напрямки податкового консалтингу й аутсорсингу бухгалтерських послуг для клієнтів.

Професіоналізм та експертність Марини підтверджена міжнародними й національними рейтингами, а проектний досвід включає роботу з такими лідерами, як Метінвест Холдинг, KPMG Україна, Deloitte. Марина є постійним доповідачем Legal High School, податкових і фінансових курсів Академії консалтингового бізнесу, експертом податкових форумів Юридичної практики, АПУ та ААУ, а також міжнародного центру підвищення кваліфікації Alterra.