вимкнути дудлвключити дудл

Міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez» проведе Концерти миру на звільнених територіях в зоні АТО

Останні роки географія «Jazz Bez» об’єднує довкола джазу Київ, Харків,Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Мостиська, Люблін, Санок, Вроцлав, Білосток, Новицю, Перемишль та Львів. Але цього року організатори пішли далі на схід і концертна траса, яка почнеться у Вроцлаві, завершуватиметься у звільнених містах України – Слов’янську і Краматорську, 10 та 11 грудня.

На звільнених українських територіях дадуть концерти кращі представники польського, українського і, зокрема, кримськотатарського джазу. Вхід на концерти буде безкоштовним.

Для проведення концертів в зоні АТО, організатори ініціювали збір коштів на популярній українській краудфандинговій платформі

 biggggidea.com

Окрім цього, організатори «Джаз Безу» власним коштом приймуть у Львові 10 музикантів з території АТО, щоб вони могли відвідати концерти колег, майстер-класи та взяти участь у джем-сейшенах. Наступного року ці музиканти розвиватимуть джазове середовище та творитимуть фестиваль у Краматорську та Слов’янську.

Також, цього року вже втретє «Jazz Bez» відбудеться в Києві. 13 грудня 2014 року в Київській консерваторії зіграють: Stewe Houben Quartet – бельгійсько-американський проект під керівництвом ректора Льєжської Королівської Консерваторії, легендарного джазового саксофоніста і флейтиста Стіва Губена. А також, Konstantin Ionenko Quintet – яскравий приклад сучасного європейського джазового звучання в виконанні одних з кращих українських музикантів, які створюють оригінальний настрій і атмосферу майстерно змішуючи modern creative, post bop та ЕСМ.

Одним з організаторів київської частини фестивалю є адвокатське об’єднання «Юскутум», Офіційним спонсором – мережа фітнес-клубів Спорт Лайф, генеральним інформаційним партнером – ІА ЛігаБізнесІнформ, Генеральним медіа партнером – Фокус, Генеральний телевізійний партнер – Перший діловий телеканал. 

Детальнішу інформацію про фестиваль можна отримати тут

Міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez» – це на сьогодні найстаріший міжнародний джазовий фестиваль в Україні. Історія «Джазу без кордонів», саме так розшифровується назва фестивалю, почалась в 2010 році з творчої колаборації українського Львову та польського Перемишля. За чотирнадцять років фестиваль виріс до масштабного міжнародного щорічного дійства, що поєднує 14 міст України та Польщі, та на який з’їжджаються сотні музикантів, і тисячі меломанів.