вимкнути дудлвключити дудл

Марія Лисенко отримала диплом за кращу доповідь в рамках І Міжнародної науково-практичної конференції “Травневий з’їзд молодих правознавців”

16-18 травня в Ужгороді відбулась І Міжнародна науково-практична конференція “Травневий з’їзд молодих правознавців”, тематика якої: ”Гарантії прав людини: проблеми правового забезпечення та шляхи їх вирішення“. Марія Лисенко, молодший юрист практики правової безпеки АО “Юскутум” отримала диплом за кращу наукову доповідь.

Доповідь була присвячена практичним і доктринальним проблемам визначення поняття речових доказів. Аналіз сучасної кримінально- правової та кримінально- процесуальної доктрини та практики застосування кримінального процесуального кодексу.

Конференція проходила за європейським форматом: в перший день виступали доповідачі, роботи яких були відібрані шляхом конкурсу серед надісланих поштою. Другий день конференції пройшов у вигляді лекцій від відомих юристів і науковців у галузі права України, Словаччини, Польщі, Угорщини.

“Тема конференції завжди була і буде актуальною. Такі заходи допомагають нам, як молодим науковцям, зростати професійно, а також розширюють коло спілкування” – зазначила Марія Лисенко.