вимкнути дудлвключити дудл

Лекція керуючого партнера ЮК «Юскутум» Артема Афяна про авторське право в Інтернеті

Вчора в рамках чергового засідання семінару «Проблеми становлення та розвитку інформаційного суспільства» відбулася лекція керуючого партнера Юридичної компанії «Юскутум» Артема Афяна про реалії та перспективи авторського права в глобальній мережі Інтернет. Ініціатором даного семінару виступила Віра Вікторівна Глушкова, канд. фіз.-мат. наук, с.н.с., Інститут кібернетики ім. В. M.Глушкова НАНУ – дочка засновника інформаційних технологій в Україні академіка Глушкова.

На самому початку лекції Артем Афян зазначив, що основну увагу в своєму виступі хотів би приділити саме перспективам авторського права в Інтернеті, зокрема в Україні, та розібратися в причинах ситуації, що склалася, керуючись відомим римським висловом – «Якщо щось відбувається, шукай, кому це вигідно».
 
Під час заходу лектор приділяв увагу аналізу світових тенденцій розвитку авторського права онлайн, виявленню спільних паралелей, спільних законів, на основі яких і розвивається на сьогоднішній день авторське право, і як дані нормативно-правові акти працюють в реальному житті. Артем Афян також розповів про історичні аспекти становлення та розвитку авторського права, в тому числі – в Інтернеті, а також про гучні судові справи, пов’язані із захистом прав інтелектуальної власності.
 
Детальніше про захід.