вимкнути дудлвключити дудл

Ксенія Проконова виступила на V Форумі молодих юристів України

15 серпня в Міністерстві юстиції України відбувся V Форум молодих юристів України, організований Координаційною радою молодих юристів України при Мін’юсті. Серед запрошений спікерів була Ксенія Проконова.

Ксенія Проконова, адвокат практики правової безпеки бізнесу АО “Юскутум”, в фарбах розповіла молодим фахівцям, як притягнути до відповідальності слідчого за фальсифікації матеріалів кримінального провадження. Також розповіла про мобільний додаток Juscutum Legal Alarm, який дозволяє уникнути квесту “знайди свого клієнта», викликати адвоката однією кнопкою і повідомити йому своє точне місцезнаходження.

Для довідки:

Форум молодих юристів України – ініціатива Координаційна Рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, заснована в 2009 році, як унікальний простір професійного спілкування молодих юристів, студентів-юристів з органами державної влади, бізнес сектору та громадськості.

Місією Форуму молодих юристів України є затвердження України як правової держави, де панує повага до права і юристів, шляхом координації та консолідації зусиль молодих юристів України на засадах професійності, аполітичності, патріотизму, самоорганізації й соборності (незалежно від приналежності до певної громадської юридичної або іншої організації )