вимкнути дудлвключити дудл

Кримінальне провадження за квартирні махінації порушили проти підлеглого Кличка

Дело №Заступника директора Управління житлового забезпечення виконкому КМДА Володимира Денисенка  звинуватили в зловживанні владою та самоуправстві. Він, начебто, намагався заволодіти вісьмома квартирами в житловому будинку.

Заявник – ТОВ «Стиль-Блюз» стверджує, що чиновник незаконно спробував заволодіти вісьмома квартирами в житловому будинку (5% площі!). І для цього використовував різні «переконливі аргументи». «Не віддасте квартиру, не введете будинок в експлуатацію», відмова в оформленні документів людям, які придбали квартири в нещасливому будинку.

Найцікавіше, що квартири, на які претендував держслужбовець, навіть не були побудовані. Незважаючи на це, він незаконно передав права на них кільком суддям, представникам прокуратури та міліції.

Цікаво, що прокуратура кримінальну справу за цим фактом порушувати з якихось причин не побажала. Забудовнику довелося звернутися до суду і примусити її це зробити за допомогою ухвали судді.

На даний момент ведеться розслідування, і в разі встановлення вини чиновника йому загрожує позбавлення волі до 3-х років.