вимкнути дудлвключити дудл

Коментар стосовно “угоди” між EX.ua та МВС України

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що нібито ресурс EX.ua готовий видати дані про користувачів, які розмістили контрафактний контент, в обмін на повернення серверів. В даному випадку готові констатувати невірне трактування заяви начальника Управління зв’язків з громадськістю МВС України Володимира Поліщука, так як Ресурс веде відкритий діалог з правоохоронними органами і закликає вкрай обережно ставитися до застосування силових методів з боку слідства.

EX.ua не пропонує угод і вважає дане трактування як образу слідства.

Ресурс готовий співпрацювати виключно в рамках чинного законодавства, тому повернення серверів вважає обов’язковим саме для відновлення законності. Слід звернути увагу на те, що EX.ua може розголошувати інформацію, яка буде відповідати запитам в межах правового поля. Також вважаємо, що отримання інформації про дані (IP-адреси) необхідних користувачів абсолютно не вимагає вилучення обладнання. Дану інформацію можуть надати відповідні інтернет-провайдери. І не зрозуміло, чому до ресурсу були застосовані дані дії.

Ми вважаємо, що це суперечить принципу рівності перед законом.

Ресурс EX.ua з повагою ставиться до своїх користувачів, і право на захист персональних даних, свободу інформації вважає одним з найважливіших принципів. Адже діяльність EX.ua завжди грунтувалася і грунтується на презумпції правомірності дій користувачів, а не навпаки.