вимкнути дудлвключити дудл

Керуючий партнер ЮК «Юскутум» Артем Афян взяв участь у круглому столі щодо розвитку в Україні IT-галузі

22 вересня в Києві з ініціативи Верховної Ради, профільних комітетів і організацій, які працюють в IT-галузі, в рамках робочої групи з проведення реформ в напрямку інформатизації країни пройшов круглий стіл “Створення в Україні сприятливих умов для розвитку IT-індустрії”.

На засідання круглого столу, яке було присвячено обговоренню законопроектів “Про економічний експеримент щодо створення сприятливих умов в Україні індустрії програмної продукції” та “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо економічного експерименту по створенню сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмної продукції”, була запрошена Юридична компанія «Юскутум», як один з учасників робочої групи. У законах передбачено встановлення особливого порядку сплати податків і платежів для підприємств у сфері інформаційних технологій. Зокрема, пропонується встановити податок на прибуток у розмірі 16%, єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування в розмірі 36,7% від суми, що дорівнює двом мінімальним зарплатам, податок на доходи фізичних осіб у формі заробітної плати в розмірі 10% та ін. Також передбачається звільнення від ПДВ послуг у сфері інформаційних технологій.

«Проектом Закону України« Про економічний експеримент щодо створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії інформаційних технологій » українська влада демонструє виняткову далекоглядність. IT-індустрія, позбавлена ??підтримки держави, до цих пір є однією з найуспішніших галузей української економіки. В IT-галузі висока концентрація молодих і талановитих фахівців, що робить її конкурентоспроможною на світових ринках. Розвиток індустрії інформаційних технологій не пов’язане з навантаженням на природні ресурси країни. Експорт інтелектуального продукту не позбавляє народ України будь-яких благ, а, навпаки, може стати візитною карткою України », – зазначив Артем Афян.

Повний текст законопроекту: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/JF6DN00A.html

Про результати зустрічі можна також дізнатися на сайті партнера: http://www.itukraine.org.ua/news.php?idnews=155&lang=eng