вимкнути дудлвключити дудл

“Juscutum” №1 серед юридичних компаниій у сфері IT та Медіа

рейтинг

“Юридична Газета” визначила найкращі юридичні компанії у конкурсі “Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України 2016“.

Цього року адвокатське об’єднання “Юскутум” посіло перше місце у сфері IT та Медіаправа, увійшло до топ-10 компаній у Кримінальному праві та процесі, а також “Юскутум” відмічений серед найкращих юридичних компаній України за 2016 рік.

Метою дослідження є аналіз ринку та демонстрація стану сфери юридичних послуг на сучасному етапі: виявлення його сильних сторін, оцінка, тенденції, позиціонування найсильніших гравців ринку. Предмет дослідження – кількісні показники, репутаційні характеристики комерційної діяльності респондентів у сфері права за підрахунками досліджуваного періоду. Респондентами исследования являются юридические компании Украины.

Серед оголошених номінацій у 2016 році – кращі юристи та юридичні фірми в області корпоративного права, податків, банківського і фінансового секторів, нерухомості, M&A, судової практики. Розглянуті, також номінації: кращі юридичні фірми у сфері фармацевтики, в секторі енергетики, з антимонопольного права, морського права та інших галузях.

Зі списком усіх переможців і фіналістів 2016 року можна ознайомитися тут.