вимкнути дудлвключити дудл
JUSCUTUM № 1 на українскому ринку IT та Медіаправа

У 2016 році компанія Juscutum посідає провідні позиції серед правозахисних компаній у галузі високих технологій, ЗМІ та телекомунікацій в Україні за підсумками відразу декількох рейтингів.

Відповідно до національного рейтингу ТОП-50 проекту газети «Юридична практика», компанія посіла перше місце у галузі інформаційних технологій. У номінації «Лідери ринку» одним із провідних юристів у галузі кримінального права став адвокат і партнер практики безпеки бізнесу Денис Овчаров.

У загальному рейтингу порівняно з минулим роком компанія піднялася на 6 позицій і тепер впевнено посідає 38-е місце в ТОП-50 юридичних компаній України.

Згідно з рейтингом «Юридичної Газети», компанія Juscutum посіла перше місце в галузі IT і Медіаправа, увійшла до ТОП-10 компаній у категорії кримінального та процесуального права, також її було названо однією з найкращих юридичних компаній України 2016 року.

Серед оголошених номінацій у 2016 році – кращі юристи та юридичні фірми в галузях корпоративного права, податків, банківського та фінансового секторів, нерухомості, M&A та судової практики.

«Минулого року ми визначили свій бажаний шлях вгору. І зараз для нас найприємнішим у рейтингу, крім безпосередньої оцінки ринку, є те, що ми виконали поставлене перед собою завдання. Рейтинг демонструє, що ми продовжуємо зберігати високі темпи зростання компанії. І ми продовжуємо посилено розвивати той показник, який не відображається у рейтингах – крутизну», – зазначив Артем Афян, адвокат, керуючий партнер Juscutum.

Предметом дослідження в рейтингу стали кількісні показники, репутаційні характеристики респондентів у галузі права за підрахунками досліджуваного періоду серед юридичних компаній України.