вимкнути дудлвключити дудл
ТМТ
Артем Афян

Рік закінчився, і добре. Ні, не “ну його”, адже ж були і позитивні новини: Looksery, DepositPhotos, Ciklum, Preply… Але кому це все, якщо третина українських програмістів за новорічним столом мрійно подумає “краще лежати лицем у олів’є, ніж у підлогу”.

Цей рік був найжорсткішим для IT. Ніколи ще держава так не висловлювала любов і підтримку галузі, як в цьому. У нашу пісочницю прийшли гопники з сусіднього неблагополучного району. І біс з ними, з відібраними лопатками, нехай це усе залишиться у минулому році. Разом з міністерством IT, до речі.

А в новий рік ми прийдемо з новими скачками на NYSE, з новими IPO, з новими великими замовниками, з новими R&D офісами, зі захмарною ринковою оцінкою, з велетенськими кеш-инами та кеш-аутами, з екзитами та мерджерами. І з новим податковим кодексом: сподіваюся, не на жаль, а на щастя.

Опис практики

Телекомунікації, медіа і технології – це Практика ТМТ. У її складі – інхаус-юристи з 10-ти річним досвідом роботи в телекомунікаціях і технологіях. До практики входять такі класичні напрямки, як інтелектуальна власність, регуляторні, корпоративні і транзакційні питання, вирішення спорів і законодавча робота у сфері технологій, засобів масової інформації і телекомунікації.

Свою увагу фокусуємо на інформаційній безпеці, кіберзахисті, конфіденційності і захисті персональних даних, питаннях криптовалюти і професійних учасниках цього ринку.

Ми допомагаємо трансграничним компаніям пройти складний шлях у відповідності до General Data Protection Regulation (GDPR). Балансуючи на межі між технічними і юридичними питаннями, тісно співпрацюємо з технічними консультантами. Будемо відвертими, без кваліфікованого технічного бекенду наші рекомендації так і залишаться малопрактичними порадами гуманітаріїв.

Практика ТМТ допомагає технологічним компаніям комплексно вибудувати правильну юридичну і організаційну модель.

.

НАШІ КЕЙСИ:

ПрАТ “ВФ Україна”

Представлення інтересів в суперечці по справі Антимонопольного комітету України за ознаками вчинення основними операторами мобільного зв’язку України порушення у вигляді поширення інформації про посекундну тарифікацію дзвінків, яка вводить в оману. Розробка і успішна реалізація аргументованої стратегії правового захисту, за підсумком винесення щодо клієнта рекомендаційного припису без застосування штрафів.

ПрАТ “ВФ Україна”

Захист інтересів клієнта в сфері антиконкурентного законодавства в суперечці за ознаками вчинення основними операторами мобільного зв’язку України порушення у вигляді застосування різних цін до рівнозначних угод (справа про «регіональні тарифи»). Розроблена та успішно реалізована аргументована стратегія правового захисту, представництво інтересів клієнта, участь в консультаціях і засіданнях комітету АМКУ. За підсумком розгляду спору винесено рішення про закриття справи без настання будь-яких правових наслідків, що дозволило клієнту проводити колишню бізнес-стратегію на ринку.

МЕДІА

Комплексний супровід великої угоди для іноземного медіа холдингу про придбання прав на доменне ім’я. Роботи включали консультації, підбір вигідної платформи-агента, розробка та узгодження документів. В результаті придбання прав на доменне ім’я був реалізований проект спільної теле-медіа онлайн-платформи.