вимкнути дудлвключити дудл

Ініціатива “ITea з Юскутум” – кваліфіковані поради юристів стартапам

Як Вам відомо, команда адвокатського об’єднання “Юскутум” завжди давала IT підприємцям безкоштовні і слушні поради. Тепер ми розширюємо цю добру традицію, робимо її простіше і зручніше – іншими словами, ми запускаємо «ITeа з Юскутум», спільну ініціативу “Юскутум” і Креативного простору “Часопис” за підтримки BVU Group.

Відтепер щоп’ятниці з 10:00 до 13:00 половина складу практики IТ і медіа права “Юскутум” працюватиме в “Часопис”. Кожен підприємець, який зайшов на вогник в Креативний простір, зможе задати питання IТ-юристам.

Для тих, хто любить читати прес-реліз до кінця:  «Адвокатське об’єднання «Юскутум» єдина компанія в Україні, що давно і системно спеціалізується в ІТ сфері. Саме «Юскутум» супроводжує діяльність порталу EX.UA і захищав його від закриття в лютому 2012 року. Об’єднання обслуговує угоди великих ІТ аутсорсингових компаній, таких як Ciklum, групи компаній Ліга, Miratech, Smile, ProFix, BMS Consulting та інших, імена яких нам не дозволено розкривати. Об’єднання активно розробляє законопроекти для галузі: намагається заборонити міліції вилучати сервера і дати поштовх розвитку зберігання даних в Україні; розібратися з монетизацією контенту в Інтернеті і заміною існуючої моделі авторських прав; обстоює впровадження ПЗ з відкритим кодом в державних органах.

«Очевидно, що початківець ФАУНДЕР не піде у величезну юридичну компанію, в якій тільки стіл для переговорів коштує дорожче , ніж передбачувані інвестиції в стартап. Більше того, починаючому стартапперу юрист не потрібен зовсім. На стадії формування ідеї і перетворення її в прототип продукту достатньо отримати від юриста коротке «можна» або якщо не можна, то «як зробити, щоб було можна». Ось саме для цього ми зробили «ITea з Юскутум». Відтепер кожної п’ятниці з 10:00 до 13:00 «Юскутум» працюватиме у просторі ““Часопис”, і будь-хто, кому потрібна порада ІТ-юриста, зможе легко отримати її абсолютно безкоштовно», – розповідає про ініціативу Дмитро Гадомський, партнер практики IT і медіа права АО «Юскутум».

А, крім цього, «Юскутум» підтримує підприємництво у сфері ІТ. У партнерстві з інкубаторами WannaBiz , Growth UP і фондом Global technology Foundation допомагає стартапам цінними і доречними юридичними порадами.

На підтримку проекту 25 жовтня в 14.00 в креативному просторі «Часопис» пройде Fireside chat з адвокатами, керуючим партнером Артемом Афяном і партнером практики IT і медіа права Дмитром Гадомським, які розкажуть про юридичні аспекти діяльності ІТ-компаній і стартапів, а також про юридичну підтримку стартапів в рамках “ITeа з Юскутум”.