вимкнути дудлвключити дудл

Ініціатива «ITea з Юскутум» – кваліфіковані поради IT-юриста стартапам – тепер у Львові

Раді повідомити, що тепер кожну п’ятницю з 10:00 до 13:00 кожен гість не тільки Креативного пространства “Часопис” в Києві, а й простору coMMunaу Львові, кому потрібна порада ІТ-юриста, зможе легко отримати його абсолютно безкоштовно від адвокатського об’єднання «Юскутум» в рамках ініціативи «ITea з Юскутум».

«Очевидно, що початківець ФАУНДЕР не піде у величезну юридичну компанію, в якій тільки стіл для переговорів коштує дорожче , ніж передбачувані інвестиції в стартап. Більше того, починаючому стартапперу юрист не потрібен зовсім. На стадії формування ідеї і перетворення її в прототип продукту достатньо отримати від юриста коротке «можна» або якщо не можна, то «як зробити, щоб було можна». Ось саме для цього ми зробили «ITea з Юскутум», що організовано було у Києві минулого року. Відтепер кожної п’ятниці з 10:00 до 13:00 «Юскутум» працюватиме також у просторі “coMMuna“, що знаходиться у Львові, і будь-хто, кому потрібна порада ІТ-юриста, зможе легко отримати її абсолютно безкоштовно», – розповідає про ініціативу Дмитро Гадомський, партнер практики IT і медіа права АО «Юскутум».

«Адвокатське об’єднання «Юскутум» єдина компанія в Україні, що давно і системно спеціалізується в ІТ сфері. Саме «Юскутум» супроводжує діяльність порталу EX.UA і захищав його від закриття в лютому 2012 року. Об’єднання обслуговує угоди великих ІТ аутсорсингових компаній, таких як Ciklum, групи компаній Ліга, Miratech, Smile, ProFix, BMS Consulting та інших, імена яких нам не дозволено розкривати. Об’єднання активно розробляє законопроекти для галузі: намагається заборонити міліції вилучати сервера і дати поштовх розвитку зберігання даних в Україні; розібратися з монетизацією контенту в Інтернеті і заміною існуючої моделі авторських прав; обстоює впровадження ПЗ з відкритим кодом в державних органах.

А, крім цього, «Юскутум» підтримує підприємництво у сфері ІТ. У партнерстві з інкубаторами WannaBiz , Growth UP і фондом Global technology Foundation допомагає стартапам цінними і доречними юридичними порадами.