вимкнути дудлвключити дудл

Ідеальна колаборація: Juscutum та Justnote вдосконалять хмарні технології для управління юридичною фірмою

Jusnote – український лідер у галузі хмарного програмного забезпечення для юридичного бізнесу. Juscutum – незмінний лідер у сфері розвитку інноваційних технологій. Наші компанії мають спільну мету – вивести українські юридичні технології на якісно новий рівень.

Саме тому ми підписали меморандум про партнерство, головна мета якого – покращення програмного забезпечення Jusnote та розвиток хмарних технологій управління юридичною фірмою в Україні та поза її межами.

Juscutum завжди прагне вловлювати і впроваджувати найсучасніші тенденції розвитку юридичних сервісів і програмного забезпечення, щоб одного разу, коли штучний розум освоїть українське право, ми і надалі були корисним для бізнесу в Україні, – діліться керуючий партнер Juscutum Артем Афян, який обрав Jusnote як основний інструмент для управління юридичною фірмою. Команда Jusnote зробила істотний прорив у поліпшенні продукту, його подачі і можливостей. Для нас це більше, ніж просто партнерство – наші компанії об’єднують спільні цінності та бачення, і я впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо вивести українські юридичні технології на якісно новий рівень.