вимкнути дудлвключити дудл

Географія ініціативи “ITea з Юскутум” розширюється – поради IT-юристів стартапам вже в Дніпропетровську

А у нас для вас новина, і ось яка: тепер наші IT-юристи консультують технологічні стартапи не лише в Києві та Львові, а і в Дніпропетровську. Двічі в місяць в просторі I business incubator and coworking hub кожен гість за чашкою чаю зможе безкоштовно отримати юридичну пораду в рамках ініціативи “ITea з Юскутум”.

“ITea з Юскутум” вже два роки успішно працює у Києві та Львові. “Очевидно, що бізнесмен-початківець не піде у величезну юридичну компанію, в якій тільки стіл для переговорів коштує дорожче, ніж передбачувані інвестиції в стартап. Більше того, початківцю-фаундеру юрист не потрібний зовсім. На стадії формування ідеї та перетворення її в прототип продукту досить отримати від юриста коротке “можна” або якщо не можна, то “як зробити, щоб було можна”. Ось саме для цього ми запустили ініціативу “ITea з Юскутум”. Як показує практика – ініціатива затребувана, тому ми йдемо далі та допомагаємо рости і розвиватися фаундерам” – розповідає Дмитро Гадомский, адвокат, партнер практики IT і медіа права АО ” Юскутум”. 

Найближчі зустрічі в Дніпропетровську пройдуть 31 липня з 16.00 до 18.00 та 21 серпня з 10.00 до 13.00. У Києві зустрічі проходять кожну п’ятницю з 10.00 до 13.00 в креативному просторі ” Часопис”, у Львові також щоп’ятниці в той же самий час в просторі ” coMMuna”.

Реєстрація у Дніпропетровську

Реєстрація у Києві

 

Довідка

Адвокатське об’єднання ” Юскутум” – єдина компанія в Україні, одній з основних практик якої є ІТ-сфера. “Юскутум” супроводжує діяльність порталу EX.UA, захищав його від закриття в лютому 2012 року. Об’єднання обслуговує угоди великих аутсорсинговых ІТ-компаній: Ciklum, Ліга, Miratech, Smile, ProFix, BMS Consulting та інші. Для IT-галузі адвокатське об’єднання активно розробляє законопроекти: намагається заборонити міліції вилучати сервера і дати поштовх розвитку зберігання даних в Україні; розбирається з монетизацією контенту в Інтернеті та заміною існуючої моделі авторських прав; відстоює впровадження ПЗ з відкритим кодом в державних органах.
Окрім цього, ” Юскутум” підтримує підприємництво у сфері ІТ. В партнерстві з инкубаторами WannaBiz, Growth UP і фондом Global technology Foundation допомагає стартапам. 

Бізнес-інкубатор і коворкинг-хаб “I” – простір, на якому діє акселераційна програма для IT-стартапов, створені робочі місця для резидентів і гостей IT-коворкинга, організовуються профільні івенти, що надихають. В першу чергу, “I” побудований для розвитку IT-галузі в Україні та включення Дніпропетровська у світову екосистему IT-бізнесу. У другу чергу, “I”, як провідник певної культури і знань, відкритий для усіх підприємців і фахівців, що бажають отримати користь від використання ресурсів коворкинг-хаба, інкубатора, відкритого університету.

В ” I” проводяться хакатоны, конференції, баркемпи, воркшопы, наукові бої, бізнес-сніданки, стартап сесії, освітні інтенсиви, розмовні клуби, читаються лекції з мистецтва, історії, технологій, інновацій, працюють шоуруми дизайнерів і фотографів, організовуються вечора кінематографії та музики.