вимкнути дудлвключити дудл

Експерт АТ Juscutum увійшов в робочу комісію НАЕК «Енергоатом» з проведення внутрішньої оцінки корупційних ризиків

В Україні з березня 2017 року діє вдосконалена версія Закону України «Про запобігання корупції». ЮК Juscutum бере безпосередню участь в реалізації його положень по частині бізнесу. Компанії, орієнтовані на зарубіжний ринок, а також ті, хто прийняв рішення розширити свою діяльність за межами України, проводять внутрішній комплаєнс своєї діяльності. Налагодити бізнес-процеси за новими стандартами необхідно і держпідприємствам стратегічного значення.

Так, Віктор Шульга, юрист практики безпеки бізнесу адвокатського об’єднання Juscutum, сертифікований Compliance Officer, увійшов в експертну комісію найбільшої української енергокомпанії НАЕК «Енергоатом», яка почала проводити внутрішню оцінку корупційних ризиків в бізнес-процесах. Компанія ініціювала власну антикорупційну програму.

Державні закупівлі, кадрова політика, запобігання і протидія корупції, договірна робота, управління ресурсами – це ті сфери діяльності компанії, які представники комісії визначили об’єктами оцінки. З цією метою вони проаналізували результати анонімних опитувань працівників компанії, зовнішній досвід реалізації процедур, спрямованих на виявлення і запобігання корупції, здійснюваних іншими державними підприємствами, установами, організаціями, державними органами, а також результати розгляду повідомлень в засобах масової інформації.

Робоча комісія з оцінки корупційних ризиків вже провела три засідання, на яких обрали заступника голови та секретаря робочої комісії, затвердили робочий план оцінки корупційних ризиків, встановили терміни виконання кожного пункту плану, визначили об’єкти оцінки і почали ідентифікацію корупційних ризиків. На минулому засіданні робочої комісії розпочато проведення ідентифікації корупційних ризиків в найбільш складному і масштабному об’єкті оцінки – державні закупівлі.

Юридическая Практика