вимкнути дудлвключити дудл

До Juscutum приєднався новий бізнес-партнер!

maks grekov partner

До адвокатського об’єднання “Juscutum” приєднався новий бізнес-партнер. Ним став успішний адвокат з 15-річним стажем, експерт з міжнародного структурування корпоративних і приватних активів Максим Греков. Підписання договору про бізнес-партнерство відбулось 15 вересня 2020 року в офісі Juscutum на вул, Гончара, 35. 

Свою діяльність в Juscutum Максим починав з посади керівника Практики міжнародного бізнес-адміністрування. Успішна реалізація складних кейсів, особистий ентузіазм, помножений на підтримку колективу та реально працюючу бізнес-модель Juscutum тільки засвідчували той факт, що рішення про бізнес-партнерство стане для обох сторін форматом безпрограшної взаємодії. 

Максим Греков так коментує своє рішення стати бізнес-партнером Juscutum: “В Juscutum дуже добре вибудувані бізнес-процеси. Перебуваючи на позиції керівника Практики міжнародного бізнес-адміністрування я в цьому переконувався не раз. Окрім цього, я поділяю базові цінності та підходи у роботі керуючого партнера Juscutum Артема Афяна. Зрештою, атмосферу, яка панує в офісах Juscutum, не сплутаєш ні з чим. Це невичерпний драйв позитивних емоцій, професіоналізму та ентузіазму! Такій компанії я готовий довірити реалізовувати свій потенціал”. 

У професійному бекграунді Максима: успішне надання послуг для хайнетів, корпоративна реструктуризація бізнес-груп, фінансова реструктуризація боргових зобов’язань компаній, відкриття персональних і корпоративних рахунків в зарубіжних банках та управління складними юридичними проєктами. Серед клієнтів Максима Грекова – GERZ HOLDING та проєкти з супроводу угод по придбанню та девелопменту земельних ділянок для компаній Metro Cash & Carry та АШАН. 

Серед перших викликів, які ставить собі Максим Греков у новому статусі бізнес-партнера Juscutum, – виведення рівня послуг Практики міжнародного бізнес-адміністрування до стандартів Великої четвірки.  

У 2020 році це вже другий бізнес-партер, який вирішив розвивати свою практику на базі адвокатського об’єднання “Juscutum”. Нагадаємо, що на початку 2020 року бізнес-партнером Практики податків стала Марина Томаш.