вимкнути дудлвключити дудл

Дмитро Гадомський виступив на засіданні АПУ «Кримінальні переслідування за порушення прав інтелектуальної власності»

05 вересня відбулося засідання Асоціації правників України, темою якого було «Кримінальні переслідування за порушення прав інтелектуальної власності». Доповідачами заходу стали: Наталя Мещерякова, голова Комітету з інтелектуальної власності та рекламного права, партнер Міжнародної юридичної групи AstapovLawyers; Євгеній Солодко, голова Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права, керуючий партнер АО «Адвокатська група «Солодко і партнери»; Дмитро Гадомський, адвокат, партнер практики IT і медіа права АО «Юскутум».

Питання, які були розглянуті під час засідання:

1.      Кримінальна відповідальність за вчинення злочинів, передбачених за ст.ст. 176, 177 та 229 Кримінального кодексу України.

2.      Порядок звернення до правоохоронних органів, документи, що засвідчують майнові права інтелектуальної власності, права власника майнових прав та роль його представника.

3.      Поняття «контрафактної», «фальсифікованої», «неправильно маркованої» продукції.

4.      Порядок та особливості проведення експертних досліджень для встановлення ознак порушення прав інтелектуальної власності.

5.      Встановлення розміру збитків завданих власнику прав інтелектуальної власності.

6.       Використання прав інтелектуальної власності з метою створення перешкод суб’єктам господарювання шляхом ініціювання заходів, передбачених Кримінально-процесуальним кодексом України, Законом України «Про оперативно-розшукову діяльність» та Законом України «Про міліцію».

Дмитра Гадомського, адвоката, партнера практики IT і медіа права АО «Юскутум», було запрошено висловити думку стосовно безпідставності існування кримінальної відповідальності за порушення авторських прав як такої.

Презентація Дмитра Гадомського