вимкнути дудлвключити дудл

Дмитро Гадомський виступив на нараді CrimeaMediaCom

28 травня 2013 у м. Алушті в рамках першої межіндустріальної події CrimeaMediaCom на нараді зібралися юристи. Організатором заходу виступили Телекомунікаційна палата України і Асоціація правовласників і постачальників контенту.

Нарада зібрала керівників підприємств та провідних юристів України, практикуючих у сферах платного телебачення, телекомунікацій, авторського права та захисту прав споживачів.

У рамках першої панелі наради, присвяченої кримінально-правовим аспектам захисту авторських прав, Дмитро Гадомський, адвокат і партнер практики ІТ та медіа-права АО “Юстукум”, розповів про недосконалість кримінального законодавства.

Дмитро поділився з присутніми своїм досвідом захисту інтересів клієнтів під час проведення виїмки серверів. Він розповів про труднощі, з якими стикається експерт при проведенні дослідження вилученої техніки і, таким чином, зовсім поставив під сумнів необхідність існування такої процедури як вилучення серверів.

На закінчення Дмитро Гадомський вкотре розкритикував існування кримінальної відповідальності за порушення авторських прав. Він поділився дослідженнями, згідно з якими абсолютна більшість вироків за ст. 176 Кримінального кодексу України прийняті відносно програмних продуктів не українського виробництва – Mirosoft, Adobe, 1C. Отже, 176 стаття КК захищає аж ніяк не українських виробників чи українських громадян.