вимкнути дудлвключити дудл

Дмитро Гадомський виступив на Lviv IT Arena – наймасштабнішій IT-події року

2-4 жовтня відбулася найочікуваніша ІТ-подія року – конференція Lviv IT Arena. Захід став найбільшою подією Західної України в історії таких конференцій і зібрало гравців індустрії інформаційних технологій з усіх куточків України, Європи та світу. Учасники заходу почули близько 100 спікерів міжнародного рівня, в тому числі партнера АО “Юскутум” Дмитра Гадомського, які виступали в 11 секціях.

Lviv IT Arena фокусується на основних ІТ-трендах розвитку індустрії в Україні та світі. Концепція конференції полягає в тому, що вона охоплює повний цикл розробки програмного забезпечення, а також етапи розвитку ІТ-компанії – від стартапу до системної компанії. Секції конференції сформовані таким чином, що вона буде цікавою для усіх спеціалістів сфери ІТ, керівників компаній, проектних менеджерів, тестувальників, HR-спеціалістів, а також для тих, хто лише планує створити власну компанію.

Дмитро Гадомський, адвокат, партнер практики IT і медіа права АО “Юскутум” розповів про майбутнє інтелектуальної власності: про те, що 3D друк вб’є авторське право, а система патентування істотно зміниться.