вимкнути дудлвключити дудл

Дмитро Гадомський виступив на конференції «Нове регулювання ринку програмних послуг: крок назустріч глядачам і прагнення до Європи»

22 серпня в Києві відбулася Конференція «Нове регулювання ринку програмних послуг: крок назустріч глядачам і прагнення до Європи», яка зібрала понад 100 представників індустрії телебачення України, в тому числі експерти ОБСЄ, народні депутати Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, члени Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, провайдери програмної послуги, представники Державного комітету телебачення і радіомовлення України, оператори телекомунікацій, інтернет-провайдери, їх об’єднання, фахівці юридичних фірм експерти в галузі медіа-права, серед яких був партнер АО “Юскутум” Дмитро Гадомський.

Учасники конференції загострили свою увагу на обговоренні нових законодавчих ініціатив у сфері медіа, які були зареєстровані у Парламенті за останні три місяці. Практично всі вони були націлені на протидію інформаційній агресії і підтримку вітчизняних телерадіоорганізацій.

Дмитро Гадомський, партнер практики IT і медіа права адвокатського об’єднання “Юскутум” вважає, що «право на інформацію – це конституційне право громадянина. Якщо раптом це право йде в протиріччя з іншими основоположними конституційними правами, держава повинна втрутитися. Або допомогти громадянину відокремити достовірну інформацію від недостовірної, або обмежити джерело негативної інформації. Але в будь-якому випадку держава не повинна діяти методами, не передбаченими законом. Прецедент з незаконними діями під видом революційної доцільності вже через кілька місяців відгукнеться бідою”.

Конференція була організована Асоціацією правовласників і постачальників контенту та Асоціацією «Укртелемережа» за участю Спілки кабельного телебачення України, юридичної фірми Jurimex і адвокатского об’єднання «Юскутум».

Детальніше на АППК