вимкнути дудлвключити дудл

Дмитро Гадомський провів в Одесі пляжну лекцію “The Future of lawyers” для студентів-юристів

8 липня Дмитро Гадомський провів в Одесі пляжну лекцію “The Future of lawyers” для студентів-юристів Одеського осередку Асоціації правників України.

Під шум прибою та крики чайок, що тинялися поруч, Дмитро Гадомський, адвокат, партнер практики IT і медіа права Ао “Юскутум”, розповів про зміни, які сталися на юридичному ринку в останні 10 років. 

Історії в основному торкалися особистого досвіду його роботи спочатку на “мастадонтів” соціалістичного юрбізнесу, потім у великій четвірці, потім в компанії розвиненого капіталізму і, нарешті, в компанії “наступного ступеню еволюції” (як йому здається).

Аналізуючи юридичний ринок в США і розвиток технологій, він раз у раз шкодував, що світанок юридичних послуг вже позаду. Тепер юристові треба або розуміти, що таке інтернет 2.0, краудсорсинг, юридичний аутсорсинг, або перенавчатися на тестувальника.

Але юридична футурологія не сильно вразила прагматичних студентів. 

Після лекції всі зробили веселі селфи та розішлися пиляти свої юридичні стартапи.

Організатор – Одеський осередок Ліги студентів при Ассоціації правників України.

Довідка

Ліга студентів АПУ була заснована в 2005 році в Києві як молоде та амбітне крило Асоціації правників України. Головною метою створення цієї організації стало об’єднання студентів-юристів в усієї України в єдину команду. У перший рік свого існування Ліга зарекомендувала себе як дієве об’єднання молодого покоління юристів, оскільки притягнула до своїх рядів 260 студентів. 

За час існування Ліга заручилася підтримкою найкращих юридичних компаній України, вигравала гранти від міжнародних фондів, розповсюдила свою діяльність в 19 осередках та об’єднала 2300 студентів-юристів України.