вимкнути дудлвключити дудл

Дмитро Гадомський очолив комітет IT права Львівського кластеру інформаційних технологій

21 січня IT-галузь отримала ще один майданчик для юридичної підтримки бізнесу та нормотворчості: на засіданні загальних зборів Львівського кластеру інформаційних технологій та бізнес-послуг було прийнято рішення створити Комітет IT права. Заодно був обраний і його голова – адвокат АО «Юскутум» Дмитро Гадомський. У новостворений Комітет увійшли відомі юристи міжнародних і львівських IT компаній – членів Кластера.

Під час засідання Дмитро презентував концепцію комітету, а також описав його ключові відмінності від аналогічних комітетів в інших профільних асоціаціях:

“Юристів у сфері IT в Україні дуже мало, але це не заважає їм розповсюджувати мільйони думок з різних питань. Ну, ви знаєте, два юристи – три думки. Розробляючи концепцію комітету ІТ права у Кластері, ми зі Степаном Веселовським виходили насамперед з необхідності координувати всі активності в цій сфері, і допомагати розвивати галузь саме узгодженими діями, а не розрізненими, як це було раніше. У нормотворчості ми плануємо зосередитися лише на кількох ключових проблемах галузі.

Поки думаємо на яких саме, проте ми проектуємо на себе інноваційний і технологічний імідж Львова, тому я припускаю, що будемо працювати або над «узаконенням» електронних документів, або над легалізацією криптовалют, або ж будемо займатися адаптацією законодавства під розвиток штучного інтелекту. Ну, а наш звичайний юридичний інтелект зосередимо на протистоянні спробам чиновників застосовувати до IT компаній звичайні для України, але дикі для Європи, методи роботи”, зазначив адвокат, партнер практики IT та медіа права АО «Юскутум» Дмитро Гадомський.