вимкнути дудлвключити дудл

Денис Овчаров та Ксенія Проконова провели семінар “Як захиститись від неправомірних дій правоохоронних органів під час перевірок на підприємстві”

​16-17 грудня 2014 у Львові та Івано-Франківську адвокати АО «Юскутум» Денис Овчаров та Ксенія Проконова провели семінар “Як захиститись від неправомірних дій правоохоронних органів під час перевірок на підприємстві”.

Що робити, якщо на підприємство з перевіркою завітали правоохоронці: міліція, прокуратура, СБУ, податкова міліція тощо? На що слід звернути увагу підприємцю при спілкуванні з підрозділами силових структур, які в змозі створити чи не найбільший дискомфорт у діяльності підприємства: від порушення звиклого режиму роботи, до психологічного тиску на трудовий колектив. Були розглянуті підстави перевірок, алгоритми дії під час них та як захистити себе та свою компанію від неправомірних дій представників правоохоронних органів.

«Бізнес у Львові та Івано-Франківську будується інакше, ніж у Києві. Тим не менш, бізнес-процеси правоохоронних органів йдуть своєю дорогою. Не потрібно поспішати платити. Вигідніше вкладати в превенцію, в співробітників, в свою структуру, а не підживлювати правоохоронців. Куди б ви не заносили гроші, задовольнити всіх не вийде. Адвокати, на відміну від слідчих, не приведуть своїх друзів, для яких бізнес – прибуткове джерело доходу», зазначив адвокат, партнер практики правової безпеки бізнесу АО «Юскутум» Денис Овчаров.

Презентація “Як захиститись від неправомірних дій правоохоронних органів під час перевірок на підприємстві”