вимкнути дудлвключити дудл

Денис Овчаров і Ксенія Проконова провели практичний тренінг у рамках III бухгалтерського агрофоруму в Одесі

У кінці вересня в Одесі пройшов III бухгалтерський агрофорум, який зібрав для обговорення останніх новин і тенденцій агросектора України більше 150 представників фінансових служб підприємств з усіх регіонів країни.

У рамках заходу адвокати АО “Юскутум” Денис Овчаров і Ксенія Проконова провели тренінг “Практичні навички спілкування з правоохоронними та контролюючими органами”.

“Будь-який успішний та працюючий бізнес привертає увагу правоохоронних органів. Що вже говорити про реальний сектор економіки – сільське господарство.  Первинне завдання, яке зараз стоїть перед податковою, – наповнення свого та державного бюджету будь-якими способами. Щоб не стати маріонеткою в цій чужій грі, варто проводити постійну роботу із співробітниками та керівництвом і вчити ефективній поведінці у стресових ситуаціях (обшуки, допити та перевірки). Цим тренінгом ми постаралися максимально підготувати представників фінансових служб агропідприємств до всіляких сюрпризів з боку правоохоронних органів” – відмітив Денис Овчаров, адвокат, партнер практики правової безпеки бізнесу АО “Юскутум”.

“Ставте постійно питання “А чи законне те, що вони від  мене вимагають”?, і відповіді можуть вас здивувати” – додала Ксения Проконова, адвокат, старший юрист практики правової безпеки бізнесу АО “Юскутум”.

На зустрічі були розглянуті земельні питання, вивчені нюанси застосування спеціального режиму оподаткування та системи електронного адміністрування, особливості оподаткування сільгосппродукції за цінами нижчими за собівартість. Окремо спікери розповіли все, що стосується важливих питань для сільгоспвиробників ПДФО, ЄСВ і земельних правовідносин. Також представники офіційних органів поділяться з учасниками компетентною думкою про плани розвитку української аграрної галузі.

 

Довідка

III щорічний форум бухгалтерів сільськогосподарської галузі України – місце для відкритої розмови з реформаторами розвитку аграрного сектора в Україні.

Ініціатор проведення – Всеукраїнська громадська організація “Бухгалтерський клуб”. Організатор –  компанія ” UtekaBusinessEvents”. Юридичний партнер – АО “Юскутум”.