вимкнути дудлвключити дудл

Денис Овчаров і Ксенія Проконова провели у Львові практикум “Що повинен знати бізнесмен про ухилення від сплати податків?”

17 липня у Львові адвокати АТ ” Юскутум” Денис Овчаров і Ксенія Проконова провели практикум “Що повинен знати бізнесмен про ухилення від сплати податків?” для власників компаній, які хотіли навчитися грамотно реагувати на контакти з правоохоронними органами та їх візити. 

Адвокати на словах та на ділі показали усі нюанси взаємовідносин з правоохоронними органами: як правильно поводитись, що робити, як повинні проходити перевірки, обшуки, допити, арешти рахунків, що говорити, коли краще мовчати, як відповідати на запити.

Особливі емоції викликала ролева гра “Відчуй себе на допиті”.

“Ст. 212 – класичний спосіб тиску на бізнес, який використовувався раніше і все частіше використовується нині. Якщо ваша компанія успішна, вона обов’язково притягне увагу правоохоронних органів, і ось бути до цього готовим – цілком реально. Наше завдання – показати, які дії використовують правоохоронні органи, підготуватися до них і максимально уникнути негативних наслідків від цього спілкування”, – відмітив Денис Овчаров, адвокат, партнер практики правової безпеки бізнесу АО “Юскутум”.

“Спілкування однією ст. 212 не обійдеться. Швидше за все, далі послідує ціла низка різних активних дій у бік компанії”, – підкреслила Ксенія Проконова, адвокат, старший юрист практики правової безпеки бізнесу АО “Юскутум”.

Наступний практикум відбудеться в Одесі 7 серпня. Реєстрація тут