вимкнути дудлвключити дудл

Богдан Дучак виступив ментором ELSA Kharkiv у програмі SMPChallenge

17 листопада у Харкові Богдан Дучак, юрист АО «Юскутум», виступив ментором у Харківському локальному осередку “Європейська Асоціація студентів права Україна” (ELSA Ukraine) в рамках Students Management Performance Challenge (SMPChallenge), програми практичного навчання молодих спеціалістів у реальних ринкових умовах  на основі вирішення  реальних проблем (бізнес-кейсів) від ТОПових компаній Харкова та органів державної влади.  

Про квітково-цукерковий період стосунків аутсорсингової ІТ компанії та її іноземних замовників, а також як написати договір на розробку програмного забезпечення так, щоб потім сторони святкували золоте весілля дізнались студенти від Богдана Дучака, юриста практики ІТ і медіа права АО «Юскутум».

Презентація “Про квітково-цукерковий період у стосунків з іноземними замовниками”:

Довідка

Асоціація студентів права Україна” (ELSA Ukraine) – міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова організація, що об’єднує студентів-правників та молодих юристів, що зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні. Організація надає ідеальну базу для розвитку їхніх навичок, здобуття нових знань і спілкування зі студентами права та юристами з усієї Європи. 

Учасники програми  SMPChallenge вибирають секцію (автобізнес, виробництво, інноваційні проекти, спорт та здоров’я, IT, індустрія розваг, юриспруденція, ресторанний бізнес) та відповідно до вибраної сфери, вирішують конкретний  кейс. Детальна інформація www.smpchallenge.com