вимкнути дудлвключити дудл

Артем Афян – запрошений експерт UKRAINIAN BEAUTY conference 2013

20 лютого в Dante Zima відбулася зустріч клубу перших осіб у сфері індустрії краси «UKRAINIAN BEAUTY conference 2013». Одинадцять експертів beauty-індустрії і не тільки представили свої slide-презентації, надихаючи учасників інноваційними ідеями, пов’язаними з організацією beauty-бізнесу в Україні. Серед спікерів – стилісти, візажисти, телеведучі, редактори журналів, експерти в сфері створення салонів краси під ключ, фахівці з пластичної хірургії. Також запрошеним експертом став керуючий партнер ЮК “Юскутум” Артем Афян.

За 6 хвилин і 40 секунд кожен з доповідачів розповів про найцікавіше: нові послуги в салонах краси, розширення ринку, історія макіяжу та його акценти, правове законодавство в салонному бізнесі, пластична хірургія, професійна косметика та багато іншого. Звичайно, не обійшлося і без практики – майстри на сцені продемонстрували, як створювати зачіски та укладки і швидко міняти образ на прикладі невеликого майстер-класу.

Тема, яку представив Артем Афян, «КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ! * Тільки при повній відповідності краси всім нормам чинного законодавства», стала однією з найбільш несподіваних і дуже корисних.