вимкнути дудлвключити дудл

Артем Афян розкрив таємниці успішності в юрбізнесі студентам в рамках експрес-курса «Стратегії видатних юристів»

27 травня 2014 року в Київському університеті права НАН України розпочався триденний експрес-курс «Стратегії видатних юристів»,  в рамках якого виступив керуючий партнер АО “Юскутум” Артем Афян.

     Мета експрес-курсу полягає в отриманні відповідей на такі запитання: хто вони, видатні юристи? Які вони? Чому саме вони? Як стати одним із них? В умовах перенасиченого ринку праці юристами, підготовки відповідних кваліфікованих спеціалістів, проведення таких заходів є важливим елементом у навчальному процесі студентів-юристів. Адже про всі «підспудні камені» юридичної практики ніхто краще за видатних юристів студентам не розкаже.    

      Артем Афян, як фахівець в інноваційних сферах права, розповів студентам на що саме потрібно звертати увагу при виборі спеціалізації в юридичній професії. «Дуже важко спрогнозувати що саме буде популярним в юриспруденції у майбутньому. Проте, на рівні вже вивчених практик є ще багато підвалин, які потребують нових знань. Тому, потрібно спиратись на те, що цікавить – від чого отримуєш задоволення», – резюмував адвокат. Після виступу, із задоволенням відповів на всі запитання студентів-учасників, не шкодуючи при цьому власних порад молодому поколінню.

       Експрес-курс зібрав у стінах Київського університету права НАН України представників столичних вищих навчальних закладів м. Києва, серед яких були студенти Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г. Шевченка, юридичного факультету КНУ ім. Т.Г. Шевченка, правничого факультету НаУКМА, юридичного факультету та факультету міжнародних відносин КУП НАН України, юридичного факультету КПІ, юридичного факультету КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, юридичного факультету КДАВТ ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного та Юридичного інститут НАУ.