вимкнути дудлвключити дудл

Артем Афян прийняв участь в конференції «Зовнішньоекономічна діяльність: нові шляхи партнерства бізнесу і влади»

13 червня 2013 року відбулася конференція на тему: «Зовнішньоекономічна діяльність: нові шляхи партнерства бізнесу і влади». Організаторами заходу виступили ТПП України спільно з Асоціацією імпортерів і експортерів «ЗЕД» за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства доходів і зборів України.

Мета конференції полягала в детальному аналізі стану відносин між бізнесом та владою у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пошуку загальних підходів до їх реформування, обговоренні ролі торгово-промислових палат як ефективних посередників між бізнесом та владою, визначенні шляхів підвищення інвестиційної привабливості України, стимулюванні транскордонного співробітництва бізнесу за сприяння місцевих органів влади та ін.

В конференції прийняли участь представники згаданих вище міністерств, керівники торгових відділів іноземних посольств, представники національного та міжнародного бізнесу, члени ділових рад, створених при ТПП України, представники ТПП України за кордоном, а також іноземних торгово-промислових палат та інших об’єднань підприємців. Артем Афян, керуючий партнер АО «Юскутум», також був присутній на даному заході. «Багато важливих питань піднімалися під час конференції, але на шляху до взаємодії бізнесу та влади ще багато роботи має бути зроблено» - зазначив пан Афян.