вимкнути дудлвключити дудл

Артем Афян прийняв участь в конференції YouTube в Україні

22 травня 2013 року, в Києві компанія Google Ukraine організувала конференцію, присвячену Партнерській Програмі YouTube в Україні, а також дискусії актуальних питань копірайту в рамках круглого столу  у готелі Radisson Blue, за адресою вул. Ярославів вал, 22.

В першій частині заходу були представлені перші результати партнерської програми YouTube в Україні. Брали участь: директор Google Україна Дмитро Шоломко, менеджер Google за партнерськими програмами YouTube у Східній Європі Юрій Хазанов, представники провідних українських телеканалів та успішні YouTube-блогери.

В другій частині заходу було приділено увагу обговоренню актуальних питань українського копірайт-законодавства,  темам забезпечення належних прав правовласників в Україні та шляхам вирішення наявних проблем. Серед запрошених спікерів: Тетяна Попова, голова правління Інтернет Асоціації України, Еліна Шнурко-Табакова, голова правління Асоціації підприємств інформаційних технологій України, Наталія Клітна, віце-президент Асоціації правовласників і постачальників контенту, Артем Афян, член Ради по конкурентоспроможності ІКТ індустрії, керуючий партнер АО Юскутум та Олег Якимчук, директор з питань взаємодії Google з органами державної влади України.

Артем Афян виступив з докладом на тему: Середньовічний копірайт: криза авторського права.