вимкнути дудлвключити дудл

АО “Юскутум”захистило інтереси клієнта від недобросовісної конкуренції

У 2009 році газету “Все про бухгалтерський облік” було викрито в розповсюджуванні у ЗМІ інформації, яка відкрито та цілеспрямовано закликала клієнтів не користуватися послугами Передплатної агенції “САММІТ”.

Адвокатське Об’єднання “Юскутум” виступило представником інтересів Передплатної агенції “САММІТ” проти газети “Все про бухгалтерський облік” у Київському міському територіальному відділенні Антимонопольного Комітету України.

Відділення Антимонопольного Комітету України розпочало розгляд справи в 2009 році і тільки 23.05.2013 року винесло рішення на користь Передплатної агенції “САММІТ”. У ході розгляду справи було встановлено, що контрагент дійсно закликав споживачів до розірвання договорів із Передплатною агенцією “САММІТ”, що є порушенням Закону України “Про захист від недобросовісної конкуренції”. 

“Такі спори дійсно є дуже цікавами, проте достатньо складними, так як грань між добросовісною і недобросовісною конкуренцією доволі розмита. Ми раді, що нам вдалось захистити інтереси нашого Клієнта і врятувати його репутацію. Сподіваймося, що поповнення позитивних рішень у захисті від недобросовісної конкуренції дасть можливість підвищити рівень культури гравців на ринку” - зазначив Антон Куц, керівник практики судових спорів та медіації АО “Юскутум”.