вимкнути дудлвключити дудл

АО “Юскутум” – представник України на міжнародному турнірі з права ВТО

З 30 квітня по 4 травня в Женеві (Швейцарія) у штаб-квартирі Всесвітньої торговельної організації пройшов фінальний раунд міжнародного турніру судових дебатів з права ВТО. Україну, у складі команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представляв Віталій Данильченко – помічник юриста практики судових спорів та медіації АО “Юскутум”.

Даний турнір адмініструє Європейська асоціація студентів права (European Law Students’ Association – ELSA) і проходить вже в одинадцятий раз. Щороку більше 80 університетів усього світу міряються силами у вирішенні гіпотетичних ситуацій-задач з проблемних аспектів міжнародної торгівлі. Для того щоб пройти фінал, команди повинні зіграти національний і один з п’яти регіональних раундів. Тільки у фіналі представлені команди всіх континентів і після двох раундів на стороні позивача і відповідача визначаються вісім кращих, які продовжують боротьбу за олімпійською системою.

“У чвертьфінал вийшли такі імениті університети як Harvard University і Graduate Institute in Geneva, але переможцями цьогорічного турніру стали найсильніші студенти з Pontifical Xavierian University з Колумбії, здолали у фіналі University of Hong Kong з Китаю, – зазначає Віталій Данильченко. – Сім місяців постійних тренувань дали свій результат: ми в Топ-20 команд, а наша правова позиція збіглася з позиціями фіналістів турніру”.

Слід зазначити, що команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка протягом трьох місяців провела вісім зустрічей з командами Національного університету “Юридична академія імені Ярослава Мудрого”, Національного університету “Києво-Могилянська Академія”, Галле-Виттенбергского університету імені Мартіна Лютера, Московської Вищої Школи Економіки, Московського державного юридичного університету імені О. Є. Кутафина, а також університетами Амстердама, Пекіна і Вашингтона.