вимкнути дудлвключити дудл

АО “Юскутум” підтримує ініціативу Групи компаній ЛІГА “Закон для всіх”

Раді повідомити, що адвокатське об’єднання “Юскутум” приєднується до ініціативи Групи компаній ЛІГА «Закон для всіх», в межах якої пропонується представникам малого, середнього та великого бізнесів прийняти участь та внести свої пропозиції щодо покращення бізнес-клімату в нашій країні.

Сьогодні, як раз той час, коли об’єднавши зусилля кожного з нас, ми зможемо вплинути на розвиток законодавства в нашій державі. 

Як відповідальний член юридичної спільноти, ми в рамках проекту pro bono вже розробляємо і продовжуємо працювати над законопроектами, допомагаючи владі адаптувати законодавство до міжнародних норм і стандартів.   

Ми активно розробляємо законопроекти для IT-індустрії: працюємо над обмеженням прав міліції вилучати сервера; створюємо правові підстави для розвитку зберігання даних в Україні; працюємо над монетизацією контенту в Інтернеті і заміною існуючої моделі авторського права; підтримуємо введення ПЗ з відкритим кодом в державних органах; працюємо над удосконаленням системи державних реєстрів.

Також юристи нашої компанії входять до складу робочої групи проекту «Інноваційна Україна», який передбачає реформи у сфері оподаткування IT-галузі, електронної комерції, IT-освіти, IT в державних органах, підтримку галузі стартапів та венчурного інвестування.

Ми увійшли в робочу групу щодо внесення змін до Кримінального процесуального кодексу, Закону України «Про судоустрій і статус суддів», а також у Закон України «Про Уповноваженого Верховної ради з прав людини».   

Ми відкриті для співпраці, свої пропозиції та зауваження Ви можете надсилати за адресою office@juscutum.com

Артем Афян, керуючий партнер АО “Юскутум”