вимкнути дудлвключити дудл

Антон Куц взяв участь в прес-конференції “Хто підтримує кримінальні структури в місті Прилуки Чернігівської області”

18 листопада відбулася прес-конференція на тему: “Хто підтримує кримінальні структури в місті Прилуки Чернігівської області”. Серед спікерів: Євгенія Авер’янова – підприємець, екс-дружина заступника глави ДСНС Олега Авер’янова; Антон Куц – адвокат, керівник практики судових суперечок і медиации АО “Юскутум”; Костянтин Черненко – журналіст міжнародного ІА “Європейська хвиля”.​

Під час заходу йшлося про незаконне відчуження державного майна з подальшою ліквідацією проміжних компаній, лобіюванні державними службовцями інтересів своїх приватних компаній. Так, чиновник Авер’янов, причетний до єдиного в Україні заводу по виробництву протипожежних машин “Пожежспецмаш”, узяв кредит у “Промінвестбанку” та заручився в якості запоруки активами цього підприємства. У свою чергу, “Промінвестбанк” підконтрольний російському “Зовнішекономбанку”, що дає можливість для стягнення банком активів унікального підприємства. Більше того, цей процес вже перейшов в судову площину і зараз розглядається в Печерському районному суді м. Києва.

З іншого боку, підприємство ” Пожежспецмаш”, залучене до процесу, вже знаходиться у стадії ліквідації, а діяльність з продажу спецмашин і частина активів перекладені на інші структури.

“Працюючи над шлюборозлучним процесом, учасником якого є високопоставлений чиновник, на жаль, дійшов висновку, що кумівство, призначення “за вказівкою” та покірливе виконання “прохань” чиновників продовжують залишатися нормою для України. Відновлення законних прав перетворюється на війну з міліцією, що відмовляється приймати заяви про злочин, перетягування справ під потрібну осудність, поступають загрози, у тому числі свідкам, має місце псування майна та підробка документів. Хочеться бачити Україну, в якій чиновник – не представник касти недоторканних, а служитель народу. Але для цього ще багато що необхідно зробити”, – відмітив під час прес-конференції Антон Куц, адвокат, керівник практики судових суперечок і медиации АТ ” Юскутум”.

Видео пресс-конференции

Довідка

АО “Юскутум” представляє інтереси Євгенії Аверьяновой в спорі про розділ майна подружжя, де нинішній високопоставлений чиновник Олег Авер’янов при вступі на посаду неймовірно швидким чином втратив усі активи сім’ї, фактично позбавивши свою дружину законного права на отримання своєї долі в спільно нажитому майні.

Нині дружина вимушена відстоювати права дітей, в квартирі яких по волі Авер’янова був розміщений офіс, шукати кінці майна і бізнесу, що канули в невідомість, а також боротися за фінансове утримання дітей.

Адвокатам доводиться вести фактично детективне розслідування, оскільки навіть майно, оформлене на саму Авер’янову, без її відома та згоди перейшло у власність третіх осіб, а графа у документах, де повинен стояти єдиний підпис Аверьяновой, дивним збігом обставин залита чорнилом.