вимкнути дудлвключити дудл

Антон Куц провів лекцію “Тонкощі роботи з контрагентами” в одеському “Терміналі 42″

19 жовтня в одеському коворкінгу “Термінал 42″ Антон Куц провів лекцію, на якій були розібрані по кісточках усі тонкощі роботи з контрагентами.  

На лекції підприємці та стартапи дізналися як перевірити контрагента/клієнта перед початком співпраці; які документи необхідно отримати від контрагента; як діяти у разі виникнення конфлікту; звернули увагу на критичні зауваження до договору; міркували з лектором чи варто йти на суд або ні.

«Спілкування з новою генерацією одеського бізнесу в затишних стінах “Терміналу 42″ було не просто приємним, а і продуктивним! Сподіваюся, те, що я розповів, допоможе надалі уникнути неприємної співпраці з недобросовісними конкурентами та знайти найкращий шлях вирішення конфліктів. Багато додаткових питань було по роботі з монополістами, та які ризики компанії може принести така співпраця – це одна з найбільш актуальніших тем, яка хвилює багато бізнесменів і не лише в Одесі“, – відмітив адвокат, керівник практики судових суперечок і медиации АО “Юскутум” Антон Куц.

Це третя лекція у рамках циклу “Бізнес-право для неюристов”. Які нові теми будуть розкриті далі за АТ ” Юскутум” спільно з “Терміналом 42″ – читайте в наступних анонсах.

Презентація “Тонкості роботи з контрагентами”: