вимкнути дудлвключити дудл

Анонс: Денис Овчаров і Ксенія Проконова проведуть ряд практикумів “Обшуки на підприємствах” у Харкові та Києві

13 листопада у Харкові та 18 листопада у Києві адвокати АО “Юскутум” Денис Овчаров і Ксенія Проконова проведуть практикуми “Обшуки на підприємствах. Дії співробітників до та під час візиту представників правоохоронних органів. Аналіз практичних ситуацій”, в ході яких детально підготують учасників до таких подій.

У поточному році кількість обшуків в українських компаніях стабільно зростає. І, як показує практика, далеко не завжди вони проходять мирним чином. Реформи правоохоронних органів = обшуки. Прокуратурі залишилося недовго: 14 грудня 2015 року всі прокурори перетворяться на гарбуз, і на зміну їм прийдуть нові. У такій ситуації виникає бажання заробити собі “золотий парашут”. А заробляти правоохоронці уміють тільки шляхом спецоперацій – обшуків і перевірок.

“Реформи правоохоронних органів завжди мають зворотну сторону… Ми чекаємо лавину обшуків в грудні”, – коментує Денис Овчаров.

Під час практикуму будуть розкриті наступні питання:

Як не треба поводитися до, в час і після обшуку.
Як зрозуміти, що скоро прийдуть?
Ефективна поведінка персоналу і керівництва під час обшуку.
Навіщо адвокат на обшуку?
Що робити після обшуку?
Допити після обшуку.
Як викликати “швидку”, щоб вона приїхала?
Також усі зможуть пройти допит у вигляді ролевої гри “50 відтінків допиту”.

Реєстрація на 13 листопада (Харків):  http://practic.ligazakon.ua/forms/par/1046

Реєстрація на 18 листопада (Київ): http://practic.ligazakon.ua/forms/par/1085

Спікери:

Денис Овчаров - адвокат, партнер практики правової безпеки бізнесу АО “Юскутум”. Спеціалізується на вирішенні суперечок, конфліктів з контролюючими, правоохоронними та іншими органами. Більше 10 років досвіду юридичної практики. Член Асоціації юристів України. Віце-президент з правових питань Клубу професійних парламентерів. Автор і ведучий ряду семінарів, практикумів. Розробив інструкції для бізнесу як поводитися при перевірках, обшуках, а також на допитах. Працює з найбільшими компаніями на українському ринку, однією з них є EX.UA, а також з найбільшими міжнародними компаніями. Правову безпеку бізнесу розглядає як один з основних методів відвертання ризиків порушення кримінальних справ, а також велику увагу приділяє превентивним заходам, які треба впроваджувати в компанії.

 

Ксения Проконова - старший юрист практики правової безпеки АО “Юскутум”, адвокат з 10-річним досвідом роботи. Тренер для кандидатів в нову поліцію у МВС України, координатор у OdesSOS. Має практику врегулювання конфліктів шляхом медіації. Брала участь в розробці та впровадженні інструкцій для бізнесу, як поводитися при перевірках, обшуках і допитах. Окрім комерційної діяльності, має правозахисний досвід. Правову безпеку бізнесу вважає одним з перших кроків, який повинен зробити власник бізнесу на своєму шляху його створення та розвитку. Превенція завжди дешевша, ніж реагування на “гарячі” ризики.