вимкнути дудлвключити дудл

Анонс: Андрій Фомічов виступить на семінарі “Податкові спори 2015″

28 липня в Киве відбудеться семінар “Податкові спори 2015″.

Спікери, серед яких адвокат АО “Юскутум” Андрій Фомічов, розкажуть про перевірки, нововведення в судовій практиці ВСУ і ВАСУ, нових підходах в рішеннях суперечок, проаналізують зміни НКУ, КПК та ДФС, обговорять тенденції 2015 року, позитивні та негативні моменти в податкових спорах, розкажуть як здійснювати оскарження і будувати правильну стратегію та тактику, щоб захистити компанію та себе.

Андрій Фомічов, адвокат, керівник практики податкового права АТ ” Юскутум”, розкриє тему: “Мінімізація податкових ризиків : стратегії ефективного захисту бізнесу”: 
- Мораторій на перевірки в 2015/2016 рр.; 
- Хто має право проводити перевірки; 
- Критерії відбору підприємств для перевірок; 
- Про “сумнівні операції”, як уникнути самого визнання та наслідків?
- Трудове законодавство. Посилення контролю за порушеннями.
- Законопроекти по перевірках у Верховній Раді (чого чекати?).

Аудиторія семінару:  власники, директори, юристи, керівники фінансових служб, керівники служб економічної безпеки, г бухгалтера, співробітники, супроводжуючі перевірки контролюючих органів. 

Повна програма і реєстрація на сайті
 
Про спікера:

Андрій Фомічов, адвокат, керівник практики податкового права АТ ” Юскутум”.

Займається вирішенням суперечок з податковими та митними органами, консультує на податкову тематику, спеціалізується на податковій адвокатурі. 

Маючи 10-річний досвід юридичної практики у сфері податкового права, Андрій займається представництвом інтересів і захистом законних прав у спорах з податковими та митними органами. Очолює комітет Асоціації податкових радників з питань податкового та митного аудиту. Також є представником Асоціації підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) в Громадській раді при Державній фіскальній службі України.