вимкнути дудлвключити дудл

Анонс: адвокати “Юскутум” виступлять на бухгалтерському агрофорумі в Одесі

З 25 по 29 вересня в Одесі відбудеться бухгалтерський агрофорум. Цього року близько 150 представників фінансових служб агропідприємств з усіх регіонів України зберуться обговорити розвиток аграрного сектора та останні новини і тенденції.

Спікерами будуть представники:   
 – профільних департаментів Державної фіскальної служби України;
 – Управління методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України;
 – Міністерства аграрної політики і продовольства України;
 – редакції всеукраїнського бухгалтерського видання “БАЛАНС-АГРО”;
 – програмних продуктів “1С:Підприємство” і “M.E.Doc IS”;
 – адвокатського об’єднання “Юскутум”.

На форумі будуть розглянуті земельні питання, вивчені нюанси застосування спеціального режиму оподаткування та системи електронного адміністрування, особливості оподаткування сільгосппродукції за цінами нижчими собівартості. Окремо спікери розкажуть про все, що стосується важливих питань для сільгоспвиробників ПДФО, ЄСВ та земельних правовідносин. Також представники офіційних органів поділяться з учасниками компетентною думкою про плани розвитку української аграрної галузі. 

У рамках заходу адвокат, партнер практики правового захисту бізнесу АО “Юскутум” Денис Овчаров та адвокат, старший юрист практики правового захисту бізнесу АО “Юскутум” Ксенія Проконова проведуть тренінг “Практичні навички спілкування з правоохоронними і контролюючими органами”, який стане відмінним доповненням насиченої програми.  

Окрім 20 годин цікавих і корисних семінарів і тренінгів, учасники отримають незабутній час серед однодумців на березі Чорного моря! 

Регістрація та додаткова інформація 

Довідка
III щорічний форум бухгалтерів сільськогосподарської галузі України – місце для відкритої розмови з реформаторами розвитку аграрного сектора в Україні. 
Ініціатор проведення форуму – Всеукраїнська громадська організація “Бухгалтерський клуб”. Організатор –  компанія “UtekaBusinessEvents”. Юридичний партнер – АО “Юскутум”.