вимкнути дудлвключити дудл

Анонс: 27 вересня Дмитро Гадомський виступить на конференції «StartUp Dnepr 2014»

27 вересня у Дніпропетровську відбудеться друга щорічна конференція для молодих підприємців «StartUp Dnepr 2014», яка призначена для тих, хто перебуває на ранніх етапах розвитку свого бізнесу, для малих і середніх підприємців, а також для тих, хто тільки планує запуск свого проекту.

На конференції буде безліч сильних і досвідчених спікерів, серед яких Дмитро Гадомський. Будуть теми, що стосуються просування свого бізнесу, управління, юридичних аспектів підприємництва, інтернет-маркетингових технологій, виживання в період кризи і так далі.

Також вас чекає неформальне спілкування в колі молодої бізнес-спільноти міста, чай, каву, цукерки, закуски; багато нових корисних контактів і, звичайно, бонусів від організаторів.

Дмитро Гадомський – адвокат, партнер практики IТ та медіа права адвокатського об’єднання “Юскутум”. Член міжнародної асоціації ІТ юристів World IT Lawyers. В 5-ці кращих юристів 2014 з інтелектуальної власності за версією Юридичної практики. Дмитро розкриє тему: «Юристи і стартаппери: історії кохання і розчарувань».

Зареєструватися, а також отримати більш детальну інформацію про доповідачів та програмі конференції можна на сайті заходу

Вартість участі в залежності від дати реєстрації варіюється від 349 до 449 грн.

Передбачаються знижки для учасників, які замовляють квитки від 5 шт, а також для студентів.