вимкнути дудлвключити дудл

Анонс: 19 вересня відбудеться морська міжнародна конференція Black Sea Summit – 2015

Одеса – не лише море та гумор, це місто підприємництва та інновацій. Саме тут знаходяться великі аутсорсингові компанії, всесвітньо відомі продуктові IT-компанії та успішні стартапи.
 
Тому саме в цьому місці на березі Чорного моря 19 вересня відбудеться міжнародна IТ-конференція Black Sea Summit-2015 – все про інновації, глобальні тренди IТ-індустрії, ефективне спілкування та пошук нових можливостей в Україні.
 
Для кого: 
-   Підприємці-початківці 
знайдуть безліч корисних бізнес-контактів, дізнаються про ключових гравців, активні фонди, акселератори та інкубатори Європи та ближнього зарубіжжя. 
 
-    Представники акселераторів, фондів, бізнес-інкубаторів
зможуть заручитися підтримкою влади міста в розвитку техносфери, придбають нові знайомства усіх рівнів – від індивідуальних розробників до стартап-команд з готовим продуктом.  
 
-    Гики, розробник, інженери
дізнаються про нові технологічні тенденції Європи, Ізраїлю та США, познайомляться з лідерами інформаційного ринку України та отримають раду в неформальній бесіді.
 
-    Представники муніципалітету
познайомляться з ключовими особами IT- індустрії України для ефективної взаємодії, обміну досвідом і думками про подальші стратегічні кроки до того, щоб перетворити Одесу на один з центрів інновацій Східної Європи.
 
Учасники: планується 600 чоловік from Ukraine, Poland, the Baltic States, Sweden, Germany and the UK.
 
Потоки: main stage, startup stage, techstage.
 
Місце проведення: Одеса, вул. Варламова, 28, концерт-хол “Сади Перемоги”
 
Час проведення: 9.00 – 21.30
 
Усі учасники конференції повною мірою відчують, що таке справжня IT-тусовка.
 
Детальна інформація тут